Filma me titra shqip

Dy burra me drejtime të kundërta rreth ligjit, janë në mbulim nga Departamenti i Policisë së Masacusets dhe Mafia Irlandeze. Të dy grupet nisin të gjejnë spiunin armik.

Aktoret:  Leonardo DiCaprio, Matt Damon dhe Jack Nicholson

Shiko :
  VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos

Shkarko :
 AsFile | Rapidshare | Uploaded DepositFiles | Torrent

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

Leave a Reply