Filma me titra shqip

Historia e një grupi mercenarësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezikshm. Ato duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është nën ndikimin e një ish-agjenti të CIA dhe nën mbrojtjen e një ushtrie të tërë.

Shiko : Veevr | Putlocker | Novamov  

Shkarko : Rapidshare | Depositfiles | Torrent

 

One Response so far.

  1. Maryland says:

    Call me wind because I am abloeutsly blown away.

Leave a Reply