Filma me titra shqip

Vendosur ne te ardhmen kur Kapitol qyteti i pasanikeve zgjedhe nje djale dhe nje vajze nga provinca 12 per te luftuar deri ne vdekje drejteperdrejt per nje televizion. Katnis Everdin del vullnetare per te shpetuar motren e saj te vogel.

Regjisori: Gary Ross

Autori: Gary Ross

Aktoret:  Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson dhe Liam Hemsworth

Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos

Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | Torrent

2 Responses so far.

  1. luka says:

    mund te vendosni step up 4 revulution

Leave a Reply