Filma me titra shqip

Aragon drejton mbreterin e njerezve kunder kunder ushtrise se Sauronit per te hutuar lordin e Erresires nderkohe qe Sam dhe Frodo ngjiten per ne malin Dum per te shkaterruar unazen.

Regjisori: Peter Jackson

Autori: J.R.R. Tolkien

Aktoret: Elijah Wood, Viggo Mortensen and Ian McKellen

 

Shkarko & Shiko FIlmin:

—-> Kliko Ketu

2 Responses so far.

  1. geri says:

    rrofsh

  2. kristi says:

    nuk ka asnje link

Leave a Reply