Filma me titra shqip

Nje detektiv vrasjesh, Rai Liota, eshte duke hetuar nje seri vrasjesh, ai behet i dyshuari kryesor kur FBI zbulon lidhjet e ngushta te tij personale per te gjitha viktimat.

Aktoret: Ray Liotta, Christian Slater dhe Ving Rhames

             Shiko: NowVideo

           Shkarko: Uploaded.to
Categories: Filmat e vjeter, Thriller

Leave a Reply