Filma me titra shqip

Duke u perpjekur te shpetojne jetimoren e femijerise se tyre, Moe, Larry dhe Curly pa dashje hasin ne nje komplot per vrasje dhe do te degjohen per te ne nje reality show ne TV.

Shiko filmin: Putlocker | Nosvideo 

Shkarko filmin: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Vidup

Categories: Filmat e vjeter, Komedi

Leave a Reply