Filma me titra shqip

Per shkak te disa vrasjeve qe po ndodhin, Bela, diplomimi i se ciles po afron shume shpejt eshte e detyruar te zgjedhe ndermjet  dashurise per vampirin Eduart dhe miqesise me njeriun-ujk Xhejkob.

Regjisori: David Slade

Autori: Melissa Rosenberg

Aktoret: Kristen Stewart, Robert Pattinson dhe Taylor Lautner

Shkarko & Shiko Filmin:

—-> Kliko Ketu

Leave a Reply