Filma me titra shqip

Edward e divorcon Bellan pas nje ataku qe gati i mori jeten, dhe gjate nje depresioni ajo bie ne nje marredhenie paranormale me Jacobs Black
Shiko : Vureel | NosVideo | AllMyVideo | sockshare | PutLocker
Shkarko : NosUpload | Ifile | Uploadic | RapidShare
Zhanri: Aventure, Drame, Fantazi
Faleminderit 🙂

Leave a Reply