Filma me titra shqip

Nje avokat i ri udheton per ne nje fshat te larget, ku ai zbulon shpirt hakmarres e nje gruaje.

Aktoret: Daniel Radcliffe, Janet McTeer dhe Ciaran Hinds

 

Shiko Filmin: nowvideo.eu

Shkarko Filmin: Uploaded.to

Leave a Reply