Filma me titra shqip

Thor, luftetar  i fuqishem por arrogant eshte debuar nga mbreteria fantastike e Asgardit dhe u dergua te jetoje midis njerezve ne Toke, ku ai shume shpejt behet nje nga mbrojtesit me te mire te tyre.

Titroi: Filma FullHD

Perktheu: Renaldo Domi

Shiko: NowVideo

Shkarko: Rapidshare

Leave a Reply