Filma me titra shqip

Nje lufte e lashte rindizet ne Toke midis dy klaneve jashtetokesore, Autobote dhe Deseptikoneve me nje celes fitimi qe e zoteron nje adoleshent.

Regjisori: Michael Bay

Autori: Roberto Orci

Aktoret:  Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel

 

Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBoxPutlocker

Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | BitShare | Torrent

Leave a Reply