Filma me titra shqip

Sem Uituiki le autobotet per te nisur nje jete normale. Por kur mendja e tij mbushet me simbole kriptonite, Deseptikonet e gjurmojne dhe ai kthehet perseri ne luften e Transformers.

Regjisori: Michael Bay

Autoret: Ehren Kruger dhe Roberto Orci

Aktoret: Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel

 

Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker

Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | Torrent

2 Responses so far.

  1. Bessim says:

    Pse veq me downlodu e online jo

Leave a Reply