Filma me titra shqip

W.E

Një romancë bashkëkohore mes një gruaje të martuar dhe një roje të sigurisë ruse.
Vlersimi: 4.9/10 – Trailer
Shiko: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo
Shkarko: RapidShare | JumboFiles

Torrent


Zhanri: Drame, Romance
Faleminderit 🙂
Categories: Drame, Filmat e vjeter, Romance

Leave a Reply