Filma me titra shqip

Një grup ushtarësh amerikanë dhe finlandezë futen në dyluftim me rusët. Misioni i tyre ështe që të gjejnë bunkerin sovjetik.Pasi behet sulmi, gjërat nuk shkojnë mirë, dhe të gjithë përballen me ushtarë të vdekur por në të vërtetë të gjallë. Për më shumë mbetet të shihet filmi…

 

Shkarko & Shiko FIlmin:

—-> Kliko Ketu

3 Responses so far.

  1. Besjan Hoti says:

    shume faleminderit? jeni Nr.1

  2. Besjan Hoti says:

    Pershendetje? nese keni mundesi me ReUpload-u kete film sepse vetem 75.6 Mb. i paska e nuk te koka filmi i plote,por vetem Traileri 2 min. e 6 sek.
    e ju lutem edhe 1 here shikone dhe vendosni linket per shkarkim se shum film i mire.
    Please Staffi jeni Nr.1

Leave a Reply