Filma me titra shqip

Djali i vogel i nje boksieri te alkolizuar kthehet ne shtepi, ku trajnohet nga i ati per per turneun e arteve marciale.

Aktoret: Tom Hardy, Nick Nolte dhe Joel Edgerton

Shiko: NowVideo

Shkarko: Uploaded.to

Leave a Reply