Filma me titra shqip

Nje dekade pas fitores epike mbi monstruozen Kraken, Perseu – biri gjysmëperëndi i Zeusit – perpiqet te ndjeke nje jete me te qete si peshkatar, i mbushur me pergjegjesine qe te rrise i vetem djalin e tij dhjetevjecar, Ilio (Diell). Gjithsesi beteja per sundim ndermjet Perendive dhe Titaneve vazhdon.

Vlersimi: 6.0/10 – Trailer

 

Shiko: Veevr | Putlocker |  NewVideo

Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent

 


 

Leave a Reply