Filma me titra shqip

Nje grup shokesh vendosin te shkojne per ski gjate pushimeve te tyre te pranveres. Por ata bejne nje “kthese te gabuar”, duke humbur ne nje stuhi.

Aktoret: Sean Skene, Blane Cypurda dhe Dan Skene

 

Shiko: Nowvideo

Shkarko : Uploaded.to| Torrent

2 Responses so far.

  1. Meris says:

    filmimesht i frikshem dhe shum i mir

  2. Meris says:

    filmi esht i frikshem

Leave a Reply